10 labiausiai varginančių planetos paminklų

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Mažai žmonių nepatinka keliauti. Kažkas nori praleisti atostogas šiltuose paplūdimiuose švelniais saulės spinduliais, o kiti nusprendžia eiti į šalį, turtingą istoriją ir nuostabias lankytinas vietas. Kelionė į šalį, turistai jau įsivaizduoja, kaip jie žavisi unikaliais architektūros ir meno objektais, apie kuriuos jie seniai sapnuoja. Deja, dažnai atsitinka, kad lankytinos vietos nėra tokios gražios, kaip aprašytos. Reklamuojami žmonijos kūriniai dažnai nepalieka po to, kai nėra geriausio įspūdžio. Šis straipsnis jums pasakys, kokios garsios atrakcijos dažniausiai nuvilia turistus.

“Manneken Pis” Briuselyje

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Garsus Briuselio paveikslas, esantis dviejų pagrindinių gatvių sankirtoje. Pagrindinė problema yra ta, kad šis skaičius yra labai mažas, o šiuo atveju svarbus dydis.

Kadangi “Maneken Pis” aukštis yra tik 61 cm, tai yra labai sunku apsvarstyti, atsižvelgiant į didžiulę turistų minios iš viso pasaulio. Be to, šiame minioje protingai valdo daug kišenpinigių, taigi skulptūros žiūrėjimo įspūdis gali pablogėti dar labiau.

Topkapi rūmai Stambule

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Turkija yra viena iš populiariausių kurortuose pasaulyje. Šalies akys reklamuojamos ne blogiau nei paplūdimiai, todėl kiekvienais metais tie, kurie nori pažvelgti į šiuos rytų stebuklus, tampa vis labiau ir labiau. Garsusis Turkijos rūmai, kuriuose gyveno sultonai, siūlo žavingą pėsčiomis per pastato kambarius už labai didelę kainą. Įspūdingi turistai, pasiklausę pasakų, po keturiasdešimties minučių išeina visiškai nusivylę. Didžioji rūmų atrakcija yra puiki mozaika, kuri yra daugelyje kitų pilių, tačiau įėjimas į juos yra kelis kartus pigesnis.

Stounhendžas JK

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Užsieniečio paveldas, paslaptis Europos širdyje – visi tokia krūva iškamba savaip. Nepaisant to, kas mistingai ir kviečiant Stounhendję atrodo, kelionė labai nuvilia turistus. Pirma, žmonės, kurie nėra suinteresuoti istorija ir archeologija, suranda akmenų krūvą neįdomu. Antra, lankydami Stounhendžas, nelieskite akmenų ir palieskite juos, nes administracija bijo vagystės. Trečia, leistinu laiku aplankyti paslaptingą vietą eina į daugybę turistų, todėl labai sunku ką nors patikrinti.

“Stonehenge” nuotraukos internete yra puikus nuotraukų fotografų darbas “Photoshop”. Tiesą sakant, nėra tokio gražaus mėlyno dangaus, ryškios žalios žolės, tačiau apskritai kraštovaizdis atrodo gana nuobodus.

Mona Lisa Paryžiuje

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Tikriausiai nėra asmens, kuris nebūtų girdėjęs apie Monos Lisa paveikslą. Šis šedevras yra Luvre, kur beveik visi keliautojai linkę gauti, daugiausia dėl nuotraukos. Jos paveikslė, kurioje vaizduojama moterys su paslaptinga šypsena.

Turistai, stovėdami eilėje daug laiko muziejuje, vis dar nusivylę. Pasak jų, nuotrauka turėtų būti didesnė, bet mažiau žmonių. Jei taip būtų, gal jie galėjo vertinti nuotrauką.

Plūduriuojanti rinka, Bankokas

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Bankoko garsioji plūduriuojanti rinka yra unikali ir unikali. Bet kokiu atveju, taip pasakykite asmenį, kuris organizuoja ekskursijas. Tačiau niekas įspėja, kad rinka taip pat yra gana pavojinga. Vietos prekybininkai, norėdami įrodyti savo įgūdžius, dažnai nesilaiko susidūrimų su kitomis valtimis. Visa tai sužeidžia ne tik konkurentus, bet ir turistus.

Be to, verta prisiminti, kad Azijos maistas labai skiriasi nuo europietiškos virtuvės, todėl ne kiekvienas skrandis gali jį įveikti. Kai kurie turistai, vien tik šios vietos prisiminimai, drebina, todėl verta apsvarstyti prieš eidami tokią įdomią kelionę.

Honkongo žvaigždžių alėja

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

“Clingy” prekybininkai, smulkūs sukčiai ir nedidelis Bruce Lee figūras – tai būtent tai, ko turistai nesitiki iš reklamuojamos vietos. Raskite garsaus aktoriaus, dainininko ar sportininko figūrą yra labai sunku, tačiau bet kokia vietinė tikrai padės tai, žinoma, ne nemokamai. Be to, verta prisiminti, kad gatvėse parduodami suvenyrai, Kinijos gaminiai, todėl ir aukštos kokybės negalima tikėtis.

Bekingemo rūmai Londone

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Išgirdę žodį “rūmai”, dauguma žmonių savo fantazijoje pradeda įsivaizduoti prabangius dekoracijas, nuostabų parką ir garsių karalių portretus. Iš tikrųjų labai dažnai viskas pasireiškia skirtingai. Taigi, norint pamatyti Bakingemo rūmus gali būti tik toli dėl tvoros. Turistai natūraliai neleidžiami, taigi turistai turi apsistoti mažiems. Vietoje rūmų galite aplankyti bokštą, turtingą lobių ir paslapčių. Tai tikrai įdomi ekskursija.

Gateshead šiaurės angelas

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Didžiausias angelo įvaizdis pasaulyje yra Anthony Gormley sukurta skulptūra “Šiaurės angelas”. Didžiosios Britanijos teigia, kad angelas nėra nieko įdomus, tuo labiau jie vadina jį baisu monstru.

Tiesą sakant, vienintelis dalykas, kurį gali pasigirti skulptūra, yra jo dydis, tačiau jis nėra meninės vertybės. Ką galime pasakyti apie stiklo pluošto sparnus, kurie turėtų sukurti apmaudu jausmą.

Kopenhagoje mažoji undinėlė

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Grynos ir nuoširdžios meilės simbolis praranda visą savo grožį dėl to, kur yra skulptūra. Kiekvienas vaikas ir net suaugęs žmogus, kuris stebėjo stulbinančią Disney animaciją apie mažąją undinė, nori pamatyti gražią mergaitę prie pakrantės. Mažoji mergaitė iš Kopenhagos yra apsupta toli nuo grynos ir fantastinės rūšies, taigi skulptūros akyse nuomonė tuoj pat blogėja. Turistai teigia, kad pats laikas persikelti paminklą į kitą vietą, kad vaikai ir mėgėjai galėtų tyliai pamilti.

Medina Marakešas Maroke

10 labiausiai varginančių planetos paminklų

Skurdas, purvumas, triukšmas ir tuštybė yra pagrindinės garsios Medinos Maroke charakteristikos. Ši senoji miesto dalis visiškai neturi romantizmo ir grožio, kuris jam priskiriamas.

Ir vis dėlto yra Medinos vieta, kuri verta aplankyti. Šiuo atveju mes kalbame apie Djema-el-Fna aikštę, įrašytą į UNESCO.

Loading...