Alergijos kačiukui: pirmieji požymiai, akivaizdūs simptomai, gydymo pagrindas. Kačių alergijos priežastys, komplikacijų prevencija

Alergijos kačiukui: pirmieji požymiai, akivaizdūs simptomai, gydymo pagrindas. Kačių alergijos priežastys, komplikacijų prevencija

Kadangi išvaizda namuose, nedidelis augintinis atneša daug džiaugsmo. Kačiukas visada buvo džiaugsmingas, žaismingas, laimingai bėgo į dubenį, klausydamas pakopų prie virtuvės ir pastebėjęs, kad jis nesijaučia gerai?

Simptomai, tokie kaip čiaudulys, atsisakymas valgyti ar žaislai, gali atsirasti dėl alerginės reakcijos atsiradimo.

Alergijos kačiuko simptomai

Kad galėtumėte tiksliai nustatyti gyvūnų silpną sveikatą, būtina žinoti visus alerginės reakcijos požymius.

1. Pakartotinis čiaudėjimas.

2. Pievų išvaizda.

3. Greitas nuovargis, žaidimų atsisakymas.

4. Nemalonus odos kvapas.

5. Dusulys ir švokštimas po bėgimo ar žaismo.

6. Neigiamas kvapas iš kačiuko burnos.

7. Namukas dažnai įbrandžia tam tikrą vietą ant kūno.

8. Gausus prakaitavimas.

9. Problemos su išmatomis.

Jei pastebėjote keletą iš pirmiau minėtų simptomų, turėtumėte kreiptis į veterinarijos gydytoją, kad išsiaiškintumėte diagnozę ir sužinotumėte, ką daryti toliau, ir kaip gydyti kūdikį.

Alergijos kačiukui: priežastys

Alergijos kačiuko priežastis yra panaši į žmogų. Alergiją naminiams gyvūnėliui gali sukelti šie veiksniai.

1. Dažniausia priežastis yra vabzdžių įkandimas.

2. Be to, didelė dulkių ir žiedadulkių koncentracija bet kokiuose augaluose gali turėti įtakos gerovei.

3. Alerginė reakcija į įvairius vaistus.

4. Alergija buvo paveldima.

5. Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių yra pieno mišiniai, kuriuos rūpindami savininkai teikia tiems kačiukams, kurių motina neteko pieno. Tokių kūdikių imuninė sistema yra labai silpna

Šios priežastys gali prisidėti prie alergijos atsiradimo kačiukui.

Ką daryti, jei kačiukas turi alergiją

Visų pirma reikia imtis reikiamų priemonių iš karto po kaulų alerginių simptomų.

Reikėtų prisiminti, ar butas neseniai atsirado naujų kvapų. Jei pirmieji alergijos simptomai prasidėjo beveik iš karto po jo atsiradimo, alerginės reakcijos priežastis yra būtent kvapas, kurio šaltinis turi būti nedelsiant pašalintas.

Nutraukimas iš nosies, nuolatinis čiaudėjimas, ypač su kraujo įpurškimu, greičiausiai nėra alergijos pasekmė. Tokio gyvūno organizmo elgesio priežastis gali būti kvėpavimo organų įstrigęs dalykas.

Jei gyvūnėlis griežtai nugara nugarą ar uodegą, niežulys yra vabzdžių priežastis. Reikėtų atidžiai ištyrinėti kačiuko kūną už įkandimus. Jei buvo rasta įkandimų, turėtumėte kreiptis į veterinarą, kuris skiria vaistus nuo parazito rūšies, kuri apgyvendinta kačiuko kūne. Taip pat, niežai gali tapti priežiūros pasikeitimo pasekmiu, kuris daro įtaką mažam naminių gyvūnėlių odai ir plaukams.

Po išliejimo kūdikis gali būti alergiškas. Reikia tik pašalinti vilnos gabaliukus.

Sunkus nudegimas gali sukelti Quincke edemos patologiją, dėl kurios reikia nedelsiant kreiptis į veterinarą, nes jo pasekmės gali tapti dar pavojingesnės nei paciento patologija. Padidins situaciją ir tai, kad gyvūnas vis dar labai jaunas.

Problemos priežastis kėdė ir jos pakilimas ant popiežiaus ant grindų gali būti kirminai. Šiuo atveju taip pat turite eiti į veterinarijos gydytoją ir tada paimti testus. Svarbu prisiminti, kad kirminai yra pavojingi kačiukui, bet jų gali pasiimti ir gyvūno savininkas.

Alerginės reakcijos gydymas

Kai jūs ir jūsų mažasis draugas atėjo pas veterinarą, turėtumėte išsamiai apibūdinti jo padėtį, nepamirškite kačiuko alergijų mažų dalykų ir simptomų, kurie palengvins diagnozę. Pokalbyje su gydytoju taip pat reikėtų paminėti naujų maisto produktų ar maisto produktų pirmą kartą įvedimą į dietą. Daugeliu atvejų jis gali išsiųsti gyvūną kraujo tyrimui.

Jei alerginė reakcija atsiranda dėl to, kas apsaugo kačiuką nuo nepakankamumo, yra numatyti specialūs antihistamininiai vaistai. Šis paskyrimas atliekamas, jei patologiją sukėlė kai kurie aplinkos elementai.

Jei buvo nustatyta, kad alergijos priežastis kačiukui yra naujovė mityboje, tada šis produktas turi būti pašalintas iš naudojimo. Taip pat galima skirti trumpą laiką antialerginę dietą.

Be to, alergijos kačiukui gydyti galima skirti tokius vaistus kaip antibiotikai. Esant susižeidimams ir odai ant odos, gyvūną reikia gydyti specialiais preparatais, skirtais vietiniam vartojimui.

Jei alergiją sukelia bet koks kvapo šaltinis, turite vartoti gydytojo paskirtus vaistus, kurie turi įtakos patinimui. Daugeliu atvejų, norint sustiprinti kūdikio imuninę sistemą, skiriamas vitaminų kursas.

Baigiamajame darbe

Ką daryti, jei kačiukas yra alergiškas? Ypatingą dėmesį reikia skirti alerginės reakcijos simptomų nustatymui. Kadangi atsakomybė už mažo draugo sveikatą priklauso tik jo kapitono pečiams, jis turi labai atidžiai sekti kačiuką nuo pat jo atsiradimo namuose momento. Tinkamai parinkta dieta, buveinės valymas, kruopšta priežiūra ir nuolatinis dėmesys bus prevencinės priemonės, kurios, jei ne visiškai sunaikins alerginės reakcijos tikimybę, sumažins ją iki minimumo.

Nepamirškite, ką daryti, jei jūsų kačiukas yra alergiškas. Skubus veterinarijos gydytojo apsilankymas padės sutaupyti naminių gyvūnėlių savininko nervus, o gydymas netrukus sumažins gyvūno būklę. Savarankiškas gydymas ar pagalbos dėl bet kokios rūšies patologijos trūkumas netaptų nieko gero ir gali tik pabloginti situaciją, net jei nesukels tokio rezultato kaip mirtinas rezultatas.

Loading...