Kaip išmokyti kačiuką subraižyti: video ir patarimai mokymui. Elgesio ypatybės, kaip išmokyti kačiuką nulaužti?

Kaip išmokyti kačiuką subraižyti: video ir patarimai mokymui. Elgesio ypatybės, kaip išmokyti kačiuką nulaužti?

Įsigydami mažą gyvūnėlį, kiekvienas žmogus jaučiasi atsakingas už savo auklėjimą ir rūpinimąsi, jis turėtų būti pasirengęs spręsti problemas, susijusias su kačiuku. Dažnai atsitinka, kad kačiukai pradeda nykti viską, ką mato aplink juos, o savininkai tiesiog nežino, ką su jais elgtis.

Kaip išmokyti kačiuką nulaužti: motinos elgesio priežastys

Kiekviena katė turi tokį poreikį, kaip lenkimo pasukimas. Tačiau jos apskritai neturi sugadinti visų aplinkinių butų baldų, bet todėl, kad jų reikia gamtoje. Katės, tiek suaugusios, tiek mažos, išmuša savo nagus, kad pašalintų negyvas nagų daiktus, valytų ir apdailuotų jų paviršių, sustiprintų jų galus.

Be to, jie naudoja tašką taip pat kaip kažkieno raumenų įkrova. Tai gali būti vertinama kaip atstovais katė, po pabudimas, ruožas ir išleisti nagus ir tada kabintis jiems nieko, kad pasirodė pagal savo letena. Be to, tai yra tam tikra kūno raumenų įkrova. Galbūt jūs pastebėjote, kaip katė paprastai prailgina po atsibudimo, atleidžiančios nagus ir prie jų kažką klijuoja.

Be to, kačiukai taip pat griežina savo nagus, kad pažymėtų teritoriją, nes jų kojų žemutinių padų liaukos gali atskleisti paslaptį, kurios kvapą jaučia tik gyvūnai. Dėl šios priežasties kiekviena katė padidina galandimą taip, kad sukurtų didelį ir stiprų plėšrą, kuris paliko šį ženklą.

Kaip išmokyti kačiuką nulaužti: mokymo ypatybes

Katės įbrėžimo pripratinimo procesas iš tikrųjų yra šiek tiek sudėtingesnis nei, pavyzdžiui, eiti į tualetą. Taip yra dėl to, kad čia būtina neutralizuoti paties paties gyvūno prigimtį, iš tiesų, kad jis galėtų mokytis, o padėklo naudojimas, priešingai, neprieštarauja katės norui grynumo.

Kaip ir daugelyje kitų procesų, rekomenduojama šį procesą atlikti nuo ankstyviausio kačiuko amžiaus, ypač tais atvejais, kai jūs naudojate norą viską imti prie motinos katės. Taigi labai naudinga, jei pati motina jau ilgą laiką galėtų tai padaryti, nes jos vaikai ją pakartos.

Pačios mokymosi procesas gali būti sąlygiškai suskirstytas į 2 etapus: stebėjimą ir skatinimą / bausmę. Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į tai, kokio paviršiaus jūsų katė nori – horizontaliai arba vertikaliai, tapetai, baldai ar kažkas kita. Remiantis šia informacija, jis bus įsigytas ar pagamintas rankomis. Jis gali būti pagamintas iš lentos, padengtos keliais baldų apmušalų sluoksniais, kilimų gabalais arba stalo, įsigyto naminių gyvūnų parduotuvėje. Tai geriau įdiegti toje vietoje, kurioje kačiukas mėgsta sriegti nagus, tai padės žymiai supaprastinti procesą.

Tai po naujo akis gyvūnų, ir jei ji būtų vėl pradėti tą patį braižymo baldus ir tapetus, koneveikti jam nėra verta, geriau iš karto pereiti prie kačiukų, tarsi parodyti, kad tai yra daroma tai bus daug patogiau.

Jei tai neduoda norimo poveikio, galite purkšti kogtetochku Katžolė ar valerijono, ar naudoti seną draskyklę, poilsio nuo kitų kačių. Jame bus kitos žiurkės, o jūsų augintinis galbūt norės juos pakeisti savo pačių užrašais.

Kaip išmokyti kačiuką nulaužti: rašto žinovų tipai

Kiekvienas gyvūnas turi savo charakterį ir norus. Kai kurie žmonės mėgsta nugrimzti savo nagus, tuo tarpu kiti mėgsta tai sėdėti. Objektai galandimui gali būti visiškai skirtingi, nuo bet kokio baldo iki tapetų, kartais labiausiai netikėtose vietose.

Katės gamintojai puikiai žino savo poreikius. Dėl šios priežasties jie parduoda visiškai skirtingus nagus: vertikali, horizontali, kampinė, su žaislais ir daugeliu kitų losjonų. Taigi, žaislai gali atlikti gerą vaidmenį, nes kai žaidžiate su jais, mažas katinas palaiko plaštaką ant plauko paviršiaus, taigi, prisiminsite galą. Žinoma, nagai turėtų būti gerai sureguliuoti.

Kaip išmokyti kačiuką nulaužti: rekomendacijos

Taigi, apibendrinsime. Norint, kad mokymosi procesas būtų kuo greičiau ir našesnis, reikėtų laikytis šių patarimų:

– žiūrėdamas katę, būk pacientas. Kai matote, kad kačiukui ketina pagaląsti nagus nuo draudžiamo vietą, Jums reikia nedelsiant imtis jį į kačiukus ir taikant nedidelį spaudimą į kojas, laikykite juos padengti drožtuvai;

– pakartokite šią procedūrą kuo dažniau. Galite pradėti nuo rytojaus, kai kačiukas tik atsibunda ir pradeda ruožas, jis jau gali būti pernešamas į ataušintuvą;

– naudoti kvapus. Galite naudoti specialias pipirmėtės infuzijas, tokias kaip “kaštonas”, vaistažoles ar miltelius, kurie, jei jie bus naudojami, tikrai įstrigs jūsų pilvą;

– uždėkite apsaugą vietose, kurias draudžiama šlifuoti nagus. Norėdami tai padaryti, pakanka, kad purškimo skystis jiems su citrusinių kvapų, kačiukai negalės to išlikti;

– nusipirkti ataušintuvą su žaislu. Žaidimas su žaisliu pele ar antspaudu, gyvūnėlis priliptų prie apmušimo ant ploto ir po kurio laiko pasisuks prie naujos vietos. Jūs taip pat galite kelis kartus praleisti į paprastą точилку, tai padės kačiukui greitai suprasti, kur geriausiai tvirtinti nagus;

– naudoti skatinimo ir bausmės metodą. Visuomet neskaldykite savo augintinio už neteisingus veiksmus ir pagirkite už tinkamus.

Taip, o svarbiausia – viską darykite su meile. Nereikia pykti ir klykauti ne jūsų augintiniui, būti tikri, kad šiek tiek kantrybės ir kruopštumo – ir jūsų kačiukas bus galandimo savo nagus tik specialiai skirtoje vietoje verslą.

Žemiau pateikiamas vaizdo įrašas, kaip tai padaryti tinkamai:

Loading...