Mes plečiame antakius: kelis patarimus

Mes plečiame antakius: kelis patarimus

Daugelis moterų, sekti mados, ištraukti antakius, nes gražus yra natūralus. Prieš kelerius metus plonos antakiai ir sruogos naudojamos viską išmesti sau.

Ši tendencija pasikeitė, o visos Holivudo grožybės, o taip pat geros lyties atstovai iš vidaus, pasididžiavosi plataus ir sodrių antakių. Tačiau jei tam tikroms formoms nėra sudėtinga keisti, kiti jau nebegali pakeisti krypčių į platesnius variantus. Koks klausimas?

Atsakykite į specialistus

Mes siūlome pagrįstą profesionalių kosmetologų nuomonę, kurie yra įsitikinę, kad yra keletas priežasčių, trukdančių išauginti antakius. Kai kuriuos iš jų galima sumažinti iki minimumo ir pagerinti antakių būklę, o kai kurios iš jų reikalauja radikalaus priemonių, bet apie viską tvarkingai.

 • Reguliari korekcija. Atrodytų, kad tai yra būtina, bet mes visi žinome, kad jei jūs nuolat ištraukite plaukus toje pačioje vietoje, plaukų svogūnai gali sugadinti arba susilpnėti, todėl plaukų augimas bus sutrikdytas. Jie taps ploni ir gyvi.
 • Tapyba. Antakių dažymo medžiagos sunaikina ne tik plaukų struktūrą, bet ir žalą lemputei, ypač jei naudojate prastos kokybės dažus.
 • Netinkama dieta ir blogi įpročiai veikia ne tik odą, nagus ir plaukus ant galvos, bet ir antakių augimą. Kadangi kancerogenai, toksinai veikia visą organizmą, šis veiksnys turėtų būti laikomas vienu iš antakių displazijos priežasčių.
 • Paveldimumas. Blogos antakiai gali būti perduodamos iš kartos į kartą. Čia gali padėti tik tatuiruotės.

Remiantis jų priežastimis, galite pasiūlyti keletą būdų atkurti antakius.

Antakių grožio atkūrimas

Daugybė sąžiningos lyties atstovų mano, kad reguliariai naudojant liaudies priemones ir naudojimą bus galima kulti antakius po kelių savaičių. Tai nėra tikras teiginys. Norint pasiekti pageidaujamą rezultatą, vienos kaukės nepakanka, būtina atlikti ne tik kosmetines procedūras, bet ir pakeisti mitybą.

Mes rekomenduojame naudoti specialistų patarimus, kurie, kaip sakoma, “valgė šunį” tokiomis procedūromis. Na, tada.

 • Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra visiškai atidėti pincetų ir vaško juosteles. Antakiai turėtų augti be pataisymų. Iš karto atsiras klausimas, susijęs su moteriškos veido estetiniu veidu, ant jo yra atsakymas – laikinai panašus į sprogimą, tai leis šiek tiek pakeisti vaizdą ir po kurio laiko tapti plataus kirčio savininkais. Žinoma, yra ir išimčių, jei plaukai auga į nosies tiltelį ir sujungiami, jokio kirpimo nebus išgelbėti, tad naudokite pincetas geriau tik labiausiai kraštutiniu atveju.
 • Jei tiek daug kardinolo pirmas taškas netinka, yra paprastesnis, bet ilgesnis (laiko) būdas augti antakius. Galite pabandyti augti plaukus eilėmis. Naudokitės pincietais, jei jie dedami ne prie antakių, bet daug mažesni, tai palaipsniui padidins antakių plotį ir užtikrins pageidaujamą išvaizdą.
 • Stimuliacija yra privaloma, lengvai masažuokite antakius, todėl naudokite minkštą dantų šepetėlį, kuris daro rotacinius judesius. Nepamirškite, kad atsikratote antakių, tai taip pat yra masažas, todėl 4-6 kartus per dieną joms reikia naudoti specialų šepetėlį.
 • Be masažo, galite naudoti kosmetikos naujoves, kurios žada greitesnį plaukų augimą. Tai yra skirtingi serumai ir geliai. Jei manote, kad to nepakanka, pridėkite tradicinės medicinos receptus, kurie ne tik pagreitins antakių augimą, bet ir suteiks jiems jėgų ir energijos dėl natūralių namų gynimo priemonių.
 • Daugiau vitaminų. Stenkitės į savo dietą pridėti maisto produktų, kuriuose yra daug vitamino E, A ir vitamino B12. Jie puikiai pagreitina plaukų augimą, bet taip pat sustiprina folikulus. Pavyzdžiui, dažnai galite valgyti žuvį, obuolių ir morkų, pieno, taip pat mango ir alyvuogių aliejaus.
 • Nusiplaukite prieš miegą. Porų valymas yra labai svarbus odos oksigenacijai, todėl makiažas yra naudingas ne tik veido, bet ir antakių. Dėmesys jiems ypatingą dėmesį, pašalinkite makiažą specialia priemone (pageidautina, kad kompozicijoje būtų aliejaus) ir atlikite masažą prieš miegą.
 • Bree. Kai kurios moterys yra įsitikinusios, kad po pilno skutimo padidės antakiai, tai taip yra, tačiau verta prisiminti, kad jie ne tik susilieja, bet ir tampa griežtesni. Kai kuriais atvejais reikalingas kirpimas, o likusieji yra vakare naudojant minkštiklius, dėl kurių plaukai bus minkštesni ir šilti

Jei nesate pasiruošę tokiai ilgiam procedūrai atstatyti antakius, jei galimybė yra paprastesnė – tai tatuiruočių darymas. Šiandien daugelis ponios nusprendžia, kaip ištaisyti antakius su adata. Kai kurios procedūros pasireiškia labai skausmingos, netgi su anestezija, po to atsiras nemalonių pojūčių, karpių ir prastos kokybės randų. Tačiau tai yra greičiausias būdas atstatyti antakių plotį.

Bet kokiu atveju, jums reikia prižiūrėti antakius ir tai padaryti sudėtingai, vienkartinė kaukė nesuteiks visiškai jokių rezultatų, todėl būkite kantrūs ir eik į ją. Grožis nereikalauja tokių didelių aukų.

Tekstas: Ksenia Alexandrovna

Loading...